Dijitalistasyon.com - Türkiye'nin En Kaliteli Sosyal Medya Bayilik Paneli
+90 850 307 82 52
destek@dijitalistasyon.org
Dijitalistasyon.com - Türkiye'nin En Kaliteli Sosyal Medya Paneli | Smm Panel
Dijitalistasyon.com - Türkiye'nin En Kaliteli Sosyal Medya Bayilik Paneli | Smm Panel

Smm Panel

SMM Panel sektörünün 1 numaralı ismi Dijital İstasyon firması, çok kısa bir süre içerisinde büyüme sağlamış bir sosyal medya platform hizmet sağlayıcısıdır. Firmanın bünyesinde çalışan kişiler ise işlerinde uzman olan kişilerdir.

Sosyal medya platformlarına yönelik danışmanlık hizmeti de veren Dijital İstasyon firması, sosyal medya uzmanları ile kısa bir süre içerisinde ivme kazanmış olan kaliteli ve güvenli bir adrestir.

SMM Panel, milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformlarına yönelik takipçi, beğeni, yorum ve izlenme gibi hizmetler sağlayan bir platformdur.

SMM Panel, sosyal medya hesaplarına yönelik hizmet sağlar. Sağladığı hizmetler ile ürün satışları arttırılabilir. Fenomen ya da kanaat önderi olunabilir.

SMM Panel sitesi üzerinde yer alan kayıt ol sekmesi, kayıt işlemlerini başlatıyor. Ücretsiz bir şekilde sunulan bu hizmet, satın alma işlemleri öncesinde yapılması gereken bir işlem oluyor.

Dijital İstasyon firmasının SMM Paneli üzerinde yer alan fiyat listesi sekmesi, Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu hizmetlerin tümünü gösteriyor. Hizmetlerin büyük bir çoğunluğu ise platformlar özelinde ayrışıyor. Bu ayrışan yapı içerisinde sunulan hizmetler ise belirli paketler ile sunuluyor.

Dijital İstasyon firmasının hizmetlerinin özelleştirilmesi ise mümkün olabiliyor. Kadın ya da erkek, Türk ya da yabancı, ulusal ya da uluslararası gibi ayrımlar ile takipçi satın alınabiliyor. Bunun haricinde ise video izlenme sayısı, beğeni sayısı arttırılabiliyor. Organik olan kişilerden gelecek olan yorumlarda satın alma listesinde bulunuyor.

Dijital İstasyon firması, yasal olarak kurulmuş bir firmadır. Aynı zamanda, pek çok fenomen ile birlikte çalışır. Kurulduğu günden bugüne kadar almış olduğu işleri başarı ile yerine getirmiştir. Aldığı geri dönüşler ise her zaman olumlu olmuştur.

Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu internet sitesinde ise aldığı geri dönüşler sergilenir. Bunlar ise Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu güvenilir yapıyı ortaya koyar.

Dijital İstasyon firması, satın alınan hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde karşılıyor. Satın alınan hizmetin sayısı düşük ise dakikalar içerisinde, satın alınan hizmetin sayısı yüksek ise en fazla 48 saat içerisinde taahhüdünü yerine getiriyor. Piyasada bu hizmetleri sağlayan en ucuz firma olarak faaliyet gösteriyor. Dijital İstasyon firmasının en önemli özelliği ise sağladığı hizmetlerin organik kullanıcılar tarafından yerine getirilmesi oluyor.

Dijital İstasyon firması; Youtube, Tiktok, Discord, Twitch, Twitter, Facebook, Soundcloud, Spotify, Vimeo, Linkedln, Telegram ve Pinteret platformu nezdinde hizmet sağlayabilen bir panel üzerinden faaliyet yürütüyor.

SMM Panel ile tek bir panel kullanarak tüm bu platformlara yönelik hizmet satın alınabiliyor. Dijital İstasyon firmasının sağladığı hizmetler, satın alma işleminin yapılacağı platforma göre değişikler gösteriyor.

Platformların sahip oldukları özellikler düşünüldüğünde o platform özelinde hangi eylemler gerçekleşiyor ise o hizmetleri sağlama kapasitesine sahip olan Dijital İstasyon firması, bu hizmetleri kaliteli bir şekilde veriyor. Takipçi, izlenme, abone, beğenme, paylaşma gibi pek çok satın alma talebi, Dijital İstasyon firması tarafından kolaylıkla karşılanıyor.

Dijital İstasyon firması, SMM Panel üzerinden işlem sağlıyor. SMM Panel üzerinde sayısız hizmet çeşitliliği bulunuyor. Takipçi satın alma, beğeni ya da yorum satın alma, izlenme arttırma gibi pek çok farklı seçenek, Dijital İstasyon firması tarafından kişilere ya da firmalara hizmet olarak sağlanıyor. Her bir hizmetin ucuz ya da pahalı seçeneği olabiliyor. Bu tamamen satın alınacak olan paketin içeriği ile ilgili bir durum oluyor. Dijital İstasyon firması bazı hizmetleri ücretsiz olarak da veriyor. Bu ise firmanın kendisine ne kadar güvendiğinin bir göstergesi oluyor. Sağladıkları hizmetin kalitesi bu yolla test edilebiliyor. Hizmetin gerçekten var olup olmadığı da bu sayede görülebiliyor.

Dijital İstasyon firmasının hizmetlerini somutlaştırdığı yer alan SMM Panel, sosyal medya platformlarına yönelik birçok faaliyet içerisinde bulunuyor. Takipçi satın alma ise bunlardan sadece bir tanesini oluşturuyor. Ancak, takipçi satın alma işlemi oldukça revaçta olan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen hizmet olarak da biliniyor. Dijital İstasyon firması üzerinden takipçi satın alma işlemleri, belirli bir paketin satın alınması ile gerçekleşiyor. Paketler ise sayısız bir şekilde sunuluyor. Sayı olarak oldukça fazla olan takipçi satın alma paketleri, kişinin sahip olduğu bütçeye uygun düşecek bir şekilde varlık gösteriyor. Paket sisteminin bir diğer avantajı ise satın alma işlemini gerçekleştirecek olan kişinin ya da firmanın sahip olduğu planlara uygunluk gösterebilmesini sağlıyor.

Dijital İstasyon firması ödeme yöntemleri oldukça çeşitlilik arz eden bir firmadır. Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu SMM Panel üzerinden ödemeler gerçekleştirilir. Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu ödeme yöntemleri arasında; EFT, FAST, Havale, banka transferi, kredi kartı ödemesi, mobil ödeme, Pep, Papara gibi pek çok ödeme seçeneği bulunuyor.

Dijital İstasyon firması, organik takipçiler ile çalıştığı için çok nadirde olsa da satın alınan takipçi sayısında ufak tefek düşmeler söz konusu olabiliyor. Bu kişiler bizzat insan oldukları için her ne kadar bir yükümlülük altında olsalar da bu yükümlülüklerini ihlal edebiliyorlar. Takipçi sayısında hiçbir azalma olmadığı durumlar ise asıl şüpheli olan durumları oluşturuyor. Bot takipçilerin bir kere takipçi olması, bunların sonsuza kadar takipçi olmalarını sağlıyor ancak hiçbir şekilde etkileşim kuramayan takipçilerin var olması ile sonuçlanıyor. Dijital İstasyon firması, organik takipçi sağlayan yegane kuruluşlardan bir tanesidir. Nadiren de olsa yaşanacak takipçi sayısı düşme olaylarına yönelik telafi hizmeti veren Dijital İstasyon firması, sağladığı telafiler de düşen takipçi sayısını aşıyor ve ilgili kişilere satın aldığından çok daha fazla hizmet veriyor.

Dijital İstasyon firmasının çalıştığı fenomenlerin büyük bir çoğunluğu, SMM Panel üzerinden hizmet satın almış ve bu sayede belirli bir noktaya ulaşmış kişilerdir. Fenomenler ile sürdürdüğü çalışmalar, bu kişilerin fenomen olmadan önceki günlerine dayanıyor. Özellikle Instagram üzerinde fenomen olmuş pek çok kişi ile hem ortaklık yürüten hem de iş birliği içerisinde olan Dijital İstasyon firması, başarmış olduğu işler ile kişilere fenomen olmayı vaat ediyor. Dijital İstasyon firmasının başardığı işler ise başaracaklarının kanıtı olarak sunuluyor.

Dijital İstasyon firması; sadece satışlarını arttırmak isteyen bebek firmalara ya da kişilere, aynı zamanda fenomen olmak isteyen ancak henüz işin çok başında olan kişilere yönelik hizmetler sunmuyor. Aynı zamanda, belirli bir noktaya gelmiş olan ve piyasa üzerinde belirli bir markalaşma aşamasını geçmiş olan firmalara ya da kişilere de hizmet veriyor. Bu hizmetleri ise bugüne kadar pek çok firma ya da kişiye sağlamıştır. Bunlar arasında duyulmuş firmalar da yer alır. SMM Panel üzerinde yer alan bilgilerde buna dair daha detaylı açıklamalar bulunabilir.

Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu SMM Paneli, pek çok hizmeti bir arada barındırır. Hemen hemen tüm sosyal medya platforma yönelik hizmetler içerir. Her bir platform nezdinde de paket sistemi ile çalışır. Paket içerisinde ise satın alınacak olan hizmetin karşılığı olan adet sayısı, hizmetin gerçekleşme süresi, ek hizmetler gibi pek çok faaliyet söz konusudur. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin hesabına hiçbir şekilde zarar gelmez. Satın alınan hizmetler sonrasında ise ilgili kişinin sahip olduğu sosyal medya hesabı büyümeye başlar.

Dijital İstasyon firması, kurulmuş olduğu günden bu yana aktif olarak faaliyetlerine devam ediyor. Bu süre zarfında ise binlerce kişiye hizmet vermiştir. Aldığı geri dönüşlerin hep olumlu olması ise vermiş olduğu kaliteli hizmetin bir sonucu olarak doğmuştur. Özellikle Instagram platformu nezdinde sağlamış olduğu hizmetler, Dijital İstasyon firmasının alameti farikasıdır. Birçok firmanın ya da kişinin hizmet verdiği alana yönelik satışlarını arttırmıştır. Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu site ya da sosyal medya hesapları üzerinden sağlanan hizmetlerin verimi gözlemlenebilir.

Dijital İstasyon firması, Api hizmeti sağlayan bir firmadır. Günümüzde oldukça sık kullanılmaya başlayan bu yöntem, Dijital İstasyon firmasının ilk kurulduğu günden bu yana hizmete açıktır. SMM Panel üzerinde yer alan Api sekmesi, bunun hakkında detaylı bilgiler içerir.

Dijital İstasyon firmasının hizmetlerini yerine getirdiği SMM Panel üzerinde yer alan her bir hizmet, çeşitli paketler halinde sunulur. Düşük bütçeli olanlardan yüksek bütçeli olanlara kadar pek çok paket sergilenir. Sosyal medya platformlarına hizmet sağlayan pek çok firma bulunur. Ancak, bu firmalar belirli bir maliyet içerirler ve kişilerin bütçelerini sarsarlar. Dijital İstasyon firması, her zaman indirimli fiyatlar uygular. Piyasa rayicinin altında uyguladığı fiyatlar ile kişilere yardımcı olur.

Dijital İstasyon firması nezdinde alınan Instagram hizmetleri, kişilerin hesaplarına yönelik bir risk oluşturmaz. Takip etme, yorum yapma, beğeni bırakma ve paylaşma gibi aktiviteler, Instagram isimli sosyal medya platformlarının var olma eylemleridir. Bu eylemlerin çoğalması içinde pek çok girişim sergilerler. Bu gibi hizmetlerin satın alınmış olması ise Instagram için olumsuz bir durum oluşturmaz. Aksine, desteklenen eylemlerdir. Instagram isimli sosyal medya platformu üzerinde hesap kapanması işlemleri belli başlı nedenlere dayanır. Bunlar arasında; şiddet, yasaklı davranışlar, toplumsal vicdanı sarsıcı hareketler gibi eylemler bulunur. Dijital İstasyon firmasının sağlamış olduğu hizmetler ise bunlar arasında değildir.

Dijital İstasyon firmasının üzerinden satın alınan takipçiler, gerçek takipçilerdir. Gerçek takipçilerin en önemli özellikleri ise bizzat insan olmalarıdır. İnsan oldukları için duygu ve düşünce ile hareket ederler. Kişiler tarafından paylaşılan içerikler ile her daim etkileşim halindedirler. Dijital İstasyon firmasının sağlamış olduğu takipçiler, aynı zamanda aktif birer sosyal medya kullanıcılarıdır. Her gün bu platformları kullanırlar ve takip ettikleri sayfalar ile etkileşim kurarlar. Kurdukları etkileşim ise her zaman paylaşılmış olan içerik ile ilgili şeylerden oluşur. Bütün bunlar ise Dijital İstasyon firması tarafından sağlanmış olan takipçilerin gerçek takipçi olduklarını kanıtlar. Gerçek olmayan takipçiler ise bu davranış kalıplarının hiçbirini gerçekleştiremezler.

Dijital İstasyon firmasının internet üzerinden iş ve işlemler gerçekleştirir. Bu hizmetlerin somutlaştırıldığı yer ise firma ile aynı isme sahip olan bir URL adresidir. SMM Panel, hizmet veren oldukça hızlı bir sitedir. Site üzerinde yer alan canlı destek kanalı, her türlü soru, istek ve talebe açıktır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren canlı destek kanalı, anlık mesajlaşma üstüne kurulu olan bir iletişim metodudur. Crisp üzerinden alınan destek ile bu hizmet yerine getirilir. Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu canlı destek kanalı

Dijital İstasyon firması, yasal olarak kurulmuştur. Maliye yükümlülüklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu internet sitesi üzerinden yapılacak satın almalar öncesi bir üyelik işlemi gerçekleştirilir. Bu üyelik işlemi, aynı zamanda Dijital İstasyon firması ile kişi arasındaki bir sözleşme niteliğindedir. Hukuksal olarak da yasal bir zemin hazırlanır. Dijital İstasyon firmasının hizmet verdiği SMM Panel üzerinden yapılacak olan her satın alma işlemi sonrası bir fatura düzenlenir ve bu fatura ilgili kişi ya da kişiler ile paylaşılır.

Son yıllarda oldukça revaçta olmaya başlayan mobil ödeme yönetimi, Dijital İstasyon firması nezdinde geçerli olan ödeme yöntemlerinden birisidir. Mobil ödeme yöntemi, bir nevi kredi çekme işlemi yerine geçer. Dijital İstasyon firmasının sağlamış olduğu takipçi, beğeni, izlenme, yorum gibi hizmetleri satın almada acelesi olan ancak yeterli nakit parası olmayan kişiler için çıkartılmıştır. Bu ödeme yöntemi ile gerçekleştirilen ödemeler, kişilerin kullanmış oldukları mobil hatlara yansıtılır. Mobil hattın fatura ödemesi geldiğinde ise fatura tutarı ödemesi yapılır. Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu ödeme yöntemleri arasında; banka transferi, kredi kartı, ödeme aracı kuruluşları gibi ödeme yöntemleri de bulunur.

Dijital İstasyon firması, yasal mevzuat çerçevesinde kurulmuş bir firmadır. Ticaret hukuku hükümlerinde yer alan bütün zorunluluklar yerine getirilmiştir. Ticaret Sicil gazetesinde kuruluş hükümleri yayınlanmıştır. Kamu yükümlülüklerinin her birini eksiksiz bir şekilde yerine getiren Dijital İstasyon firması, vergi ve prim yükümlülüklerini aksatmadan yerine getirir. Kamu kurumları nezdinde tanınmış olan bir firmadır. Kamu denetçileri nezdinde gerçekleştirilmiş olan bütün denetimlerden ise başarı ayrılmıştır. Dijital İstasyon firması hizmetlerinden yararlanılması ise tamamen yasal bir düzlemde gerçekleşir.

Dijital İstasyon firması 2021 yılının başından bu yana hizmet veriyor. Dijital İstasyon firması, sağlamış olduğu kaliteli ve güvenli hizmet ile kısa bir süre içerisinde insanlar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Taahhüt edilen her bir hizmetin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi, müşteri nezdinde güven sağlayan en önemli unsur olmuştur. Takipçi, izlenme, beğeni gibi hizmetlerini ise 48 saat süre zarfında tamamlamıştır.

Dijital İstasyon firmasının sahip olduğu SMM Panel web adresi üzerinden yapılacak olan satın almalarda ilgili sosyal medya hesabına giriş için gerekli olan şifrenin verilmesine gerek kalmaz. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarına ait kişisel ve özel bilgilerin paylaşılması da gerekli değildir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerden istenen sadece ilgili hesabın sahip olduğu kullanıcı adıdır. Kullanıcı sayfasının sahip olduğu bağlantı adresinin gönderilmesi de yeterli olur. Dijital İstasyon firması, hizmetlerini yerine getirirken gerekli olmayan hiçbir bilgiyi kişilerden talep etmiyor. Güven duygusunu zedeleyecek olan her türlü davranış kalıbından uzak duruyor.

Dijital İstasyon firmasının hizmetlerini somutlaştırmış olduğu SMM Panel üzerinden satın alınan takipçilerin her biri organik olan takipçilerden oluştuğu için sadece niceliksel anlamda takipçi satın alma işlemi gerçekleşmez. Takipçiler her biri sayfaya niteliksel anlamda katkı sağlar. Her bir platform özelinde değişen etkileşim metotlarının hepsi, satın alınan takipçiler tarafından yerine getirilir. Takipçilerin ilgili sayfayı takip etmeleri her ne kadar asli görevleri olsa da bunun yanı sıra yorum yapma, beğeni bırakma, video izleme, diğer takipçiler ve sayfa ile iletişim kurma becerilerini de sergilerler. Organik olan takipçiler, sosyal medya platform üyeleri gibi insan olduklarından bu becerileri sergileme yetilerine de sahiptirler. Organik olmayan takipçiler gibi sadece sayısal bir varlık göstermezler.