Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır Mı ?

Hesaplardaki takipçi sayılarının arttırılması için takipçi satın almak uygulanan yöntemler arasında yer almaktadır. Ancak akıllara en çok takılan soru, “takipçi satınalırsam hesabım kapanır mı?” olmaktadır. Peki gerçekten takipçi satın alınırsa hesap kapatılır mı?

Sosyal medya araçları günümüzde dünyanın dört bir yerinde sürekli olarak kullanılmaktadır. Milyar düzeylerine yükselmiş olan sosyal medya kullanıcıları, bu alanda özellikle fenomen olmaları durumunda yüksek miktarlarda paralar kazanabilmektedirler. Yapılacak olan paylaşımların milyonlarca kişiye ulaşabilmesi ve daha çok tanınırlık için mutlaka takipçi sayılarının belirli bir seviyede olması gerekecektir. Bu sayede yapılan işlemlerin daha etkili sonuçlar vermesi de sağlanabilecektir.

Hesapların takipçi sayılarının arttırılabilmesi için yapılacak olan takipçi satın alınması işlemi ile birlikte en çok korkulan konulardan birisi de hesabın kapatılmasıdır. Ancak çok istisna durumlar haricinde bu nedenle hesapların kapatılmadığının bilinmesi gerekmektedir. Bunun yaşanmaması ve doğru sonuçların alınabilmesi için kaliteli yerlerden hizmet alınması gerekmektedir.

DMCA.com Protection Status